Огляд букмекера Fonbet

fonbet
Грати та перемагати

👍 Переваги: 

👎 Недоліки:

✅ Високі коефіцієнти та максимуми

❌ Невеликий бонус для бетторів із країн СНД

✅ Найкращий вибір ставок Live

❌ Деякі складнощі з ідентифікацією

✅ Велика кількість трансляцій

❌ Виграші обкладаються податком

✅ Широка лінія з варіативним розписом

✅ Великий вибір якісних азартних ігор

Букмекерська контора Fonbet – це одна з російських компаній, яка за останні кілька років здобула популярність у країнах СНД, особливо в Російській Федерації. Завдяки своїй історії, заснованій гросмейстером Анатолієм Мачульським далекого 1994 року, Fonbet вважається найстарішим перевіреним сайтом ставок на баскетбол та інші види спорту на території СНД.

Система пропонує цікаві можливості для новачків, наприклад бонус до 15000 рублів при реєстрації. Для зручності клієнтів компанія підтримує кілька валют, включаючи російський карбованець, білоруський карбованець і казахстанський тенге. Достаток вибору платіжних методів на будь-який смак дозволяє здійснювати операції з легкістю.

Середній розмір маржі в букмекері Fonbet становить 5-6%, що робить ставки більш привабливими та вигідними для любителів випробувати удачу. Мінімальні суми поповнення (20, 30 та 50 рублів) та ставок доступні та зручні для всіх користувачів. Ця букмекерська контора має деякі цікаві партнерства з футбольними клубами, такими як Real Madrid, Milan, ПСЖ, а також збірна РФ з футболу.

Крім браузерної версії, робити ставки можна в мобільній версії сайту, додатках для смартфонів на базі iOS і Android, а також додатках для комп’ютерів на Windows і macOS.

Якщо виникнуть складності – для клієнтів завжди доступний представник техпідтримки, цілодобовий номер телефону Fonbet – 8 (800) 100-72-34, по ньому можна звертатися з будь-якого питання. Також є альтернативний метод – звернутися через онлайн-чат, кнопка виклику знаходиться в правому нижньому кутку екрану, зв’язатися можна також через [email protected].

Особливості бонусних пропозицій Fonbet

Основним бонусом заведено вважати можливість отримати додаткове фінансове заохочення за перший депозит після реєстрації. Також, проходячи верифікацію через мобільний додаток, можна розраховувати на додаткові 2000 рублів. Для цього слід встановити програму на смартфон і пройти всі етапи реєстрації. Після першого поповнення рахунку у сумі від 1000 рублів розмір вкладення подвоюється.

Максимальний вітальний бонус складає 15 000 рублів та доступний тільки для нових гравців. Фрібет буде доступний відразу після завершення реєстрації та верифікації. Після успішної реєстрації та підтвердження особистих даних, клієнт повинен внести на свій баланс суму від 500 до 15 000 рублів. Основні умови:

  • Для використання бонусу букмекера Fonbet необхідно відіграти його.
  • Для отримання першої безкоштовної ставки у розмірі 500 рублів, беттор повинен зробити ставки на суму, що перевищує суму депозиту в 10 разів, інакше кажучи, 5000 рублів.
  • Загальна сума бонусу поділяється на безкоштовні ставки по 500 рублів, і кожен із них потрібно відіграти.
  • Відігравання має відбутися протягом 30 днів з моменту внесення депозиту. Для відігравання фрібету враховуються ставки на спортивні події з коефіцієнтом не нижче 1,5 і максимальний коефіцієнт ставки при відіграванні фрібету не повинен перевищувати 3.

Безпека клієнтів Fonbet

Пропонується акція “Страхування експресів”, яка надає можливість повернути ставку, якщо одна подія з 6-ти не зіграє. Для активації страховки в експресі має бути 6 подій з мінімальним коефіцієнтом 1.6 на кожну з них. Механізм буде автоматично активовано, якщо всі умови дотримані.

А внутрішньосистемна програма лояльності має на увазі кешбек до 15%. Клієнтам потрібно активно здійснювати ставки, набирати очки та підвищувати свій статус. Щомісяця проводитиметься перерахунок кешбеку, і статус гравця визначається залежно від активності за місяць.

На цьому етапі є три види статусів: Silver, Gold, Platinum. Важливо відзначити, що Fonbet перебуває під санкціями згідно з Указом Президента №145/2023 від 10.03.2023. Таким чином, українські перевірені сайти ставок на спорт не включають цей проект до свого переліку. Тому резиденти держави не зможуть зареєструватись у цій конторі без прив’язки російського номера телефону. А доступ до російського сайту Fonbet в Україні обмежений провайдерами через санкції РНБО.

💲 Доступні валюти:

BYN, KZT.

💳 Підтримувані платіжні методи:

"Світ", Samsung Pay, "Гаманець ЦУПІС", МТС, "Мегафон", Tele2, "Білайн".

📈 Середня маржа:

5-6%.

💸 Комісія за висновок:

0%, але утримується податку доходи фізичних осіб.

🤝 Нинішні та колишні партнери:

футбольні клуби "Реал Мадрид", "Мілан", ПСЖ, а також збірна Росії з футболу.

📧 E-mail: