Політика конфіденційності

У цій політиці конфіденційності описано принципи використання та захисту персональних даних, які надають відвідувачі нашого сайту. Сервіс слід усім пунктам, щоб гарантувати збереження особистих даних користувачів. Всі дані, які надаються на сайті людьми, які користуються нашими послугами, використовуються виключно відповідно до цієї політики конфіденційності.

Портал працює за захищеним протоколом, а зайшовши на нього, користувач погоджується на обробку персональної інформації. У разі незгоди з умовами, зазначеними в наведених нижче пунктах, користувачу рекомендується відмовитися від використання даного сайту. Адміністрація ресурсу залишає за собою право змінити політику конфіденційності, не попереджаючи відвідувачів. Тому радимо регулярно перевіряти сторінку на наявність нових пунктів чи зміни до поточних.

Користуючись веб-ресурсом, сервіс може запросити надання персональної. Її адміністрація ресурсу найчастіше використовує для того, щоб ідентифікувати відвідувача та мати змогу зв’язатися з ним. Найчастіше потрібно ввести такі особисті дані:

 • Адреса електронної пошти;
 • Дані щодо використання.

Але вони можуть не обмежуватись лише цією інформацією.

Електронна пошта

Підписуючись на email розсилку від імені адміністрації сайту, користувач надає адміністрації адресу електронної пошти. Наш сервіс зберігає його, щоб потім надсилати на нього всі свіжі новини та цікаві пропозиції. Повідомлення розсилаються тільки тим користувачам, які підписалися на оновлення ресурсу.

Для покращення якості розсилки та отримання клієнтами більш оптимального контенту надалі ми моніторимо інформацію про взаємодію передплатників з нею. Користувачі, які підписалися на розсилку електронною поштою, мають право будь-якої миті відмовитися від неї. Зробити це можна, натиснувши відповідне посилання в кінці кожного повідомлення, або написавши нам на email.

Дані про використання

Збір такої інформації відбувається у автоматичному режимі, коли відвідувач користується сервісом. У даних про використання міститься така інформація:

 • IP-адреса вашого пристрою;
 • тип використовуваного браузера та його версія;
 • відвідувані сторінки нашого сайту;
 • дата та час відвідування;
 • тривалість сесії та час перебування на конкретних сторінках;
 • ідентифікатори пристрою та інші показники діагностики.

Коли користувачі входять до сайту через мобільний телефон, наш сервіс збирає деякі дані в автоматичному режимі. До них входять:

 • модель смартфона чи планшета;
 • унікальний ідентифікатор мобільного телефону;
 • IP-адреса пристрою;
 • використовувана операційна система;
 • тип браузера, що використовується в мобільному пристрої та інші дані.

Запитуючи особисту інформацію, ми не вимагаємо надавати ім’я чи адресу проживання. Тому всі персональні дані, наведені вище, не пов’язані безпосередньо з вашою особистістю. Також для покращення юзабіліті наш сервіс використовує файли cookie.

Використання персональної інформації користувачів

Ми залишаємо за собою право використовувати особисті дані для таких завдань:

 • покращення якості сервісу завдяки аналізу використання нашої веб-платформи;
 • управління запитами відвідувачів ресурсу до нас;
 • надання свіжих новин, ексклюзивних пропозицій та іншої корисної інформації про події, товари або послуги, які пропонує наш сервіс – тільки для передплатників.

Зберігання персональних даних користувачів

Інформація, зібрана порталом, зберігається в надійних компаніях, де є процеси, що гарантують дотримання Загального регламенту захисту даних. Інформація про те, як відвідувачі використовують нашу платформу, розміщується та зберігається у сервісі веб-аналітики Google Analytics. Email адреси передплатників, а також інформація про взаємодію з електронним розсиланням знаходиться у сервісі Mailerlite. Всім вищезгаданим майданчикам можна довіряти, оскільки їхня діяльність регулюється політикою конфіденційності третіх сторін.

Передача персональних даних третім особам

Вам важливо знати, в яких випадках адміністрація сайту може розкрити власну інформацію користувачів, причому в рамках українського законодавства. Надати дані ми можемо, наприклад, на запит державних органів, таких як суд. А якщо наш сервіс об’єднається з іншою компанією, купить або продасть активи, індивідуальні дані користувачів можуть бути передані третім особам, після чого вони будуть регулюватися вже іншою політикою конфіденційності.

Безпека особистої інформації

Безпека персональних даних наших користувачів для нас є вкрай важливою. Але ви повинні усвідомлювати самі, що будь-який спосіб передачі інформації через інтернет, а також зберігання даних в електронному форматі не може гарантувати стовідсоткову безпеку. Ми використовуємо надійні технології захисту даних, але абсолютну безпеку гарантувати неможливо.

Посилання на сторонні джерела

На нашому сайті ви знайдете посилання на інші ресурси, які нам не належать. Натиснувши на таке посилання, ви будете перенаправлені на чужий портал, за наслідки використання якого ми не відповідаємо. Тому, при переході на інший сайт, обов’язково уважно читайте їхню політику конфіденційності, щоб уникнути підводного каміння. Ми не несемо відповідальності за контент та політику конфіденційності, а також не впливаємо на рішення власників інших ресурсів.