Правила сайту

Користуючись нашим ресурсом для вивчення рейтингів онлайн казино та кращих бонусних пропозицій, потрібно дотримуватись деяких правил та знати умови використання сайту.
 
1.1. Угода користувача стосується даного веб-сайту, яким, у свою чергу, володіє адміністрація.
 
1.2. Угода встановлює чіткі умови взаємовідносин між Користувачами сайту та його Адміністрацією.
 
1.3. Власники ресурсу мають право у будь-який час і без попередження додавати нові, видаляти старі та змінювати вже існуючі пункти угоди.
 
1.4. Використовуючи цей портал, користувач дає свою згоду на умови, прописані в угоді. Відвідувачі сайту особисто відповідають за те, щоб перевіряти зміни у цій угоді.
 
2. Основні терміни
2.1. Терміни, зазначені нижче, визначаються для цієї угоди таким чином:
 
2.1.1. westnews.com.ua – це назва веб-сайту, який знаходиться на домені https://westnews.com.ua.
 
2.1.2. https://westnews.com.ua– це онлайн ресурс, в якому публікується корисна інформація про Послуги та/або Товари для користувача, Виконавця та/або Виконавця, вибір, замовлення та/або купівлю Товару та/або використання послуги.
 
2.1.3. Адміністрація порталу – це співробітники, уповноважені керувати сайтом та взаємодіяти з його відвідувачами.
 
2.1.4. Користувач сайту – це людина, яка увійшла на нього та використовує його за допомогою інтернету та браузера на своєму пристрої.
 
2.1.5. Зміст ресурсу – це контент, що публікується внаслідок інтелектуальної діяльності. Містить у собі тексти літературних творів, передмови, назви, статті, обкладинки, музичні твори без тексту чи з ним, ілюстрації, анотації, цитати, фотографічні, графічні, текстові та інші твори. Також сюди входить інтерфейс для користувачів, структура, дизайн, логотипи, назви товарних знаків, база даних, зовнішній вигляд, стиль, координація, вибір та розташування змісту та інших предметів інтелектуальної власності. Ці невід’ємні елементи сайту http://sayt.com, що формують зміст, знаходяться всі разом або окремо.
 
3. Предмет угоди
3.1. Їм є факт надання відвідувачам доступу до товарів та/або послуг, що містяться на веб-ресурсі. Також користувачі можуть користуватися пошуком та елементами навігації порталу, писати коментарі, відгуки, оцінювати контент, що публікується.
 
3.2. Угода стосується всіх послуг та сервісів, які функціонують на сайті на даний момент. Також під його дію підпадають будь-які змінені та вдосконалені поточні послуги, а також додаткові сервіси.
 
3.3. Використання сайту є абсолютно безкоштовним.
 
3.4. Чинна угода – публічна оферта. Заходячи та використовуючи сайт, відвідувач стає учасником цієї угоди.
 
3.5. Весь контент та послуги, що надаються на веб-ресурсі, використовуються відповідно до чинного законодавства України.
 
4. Права та обов’язки адміністрації та користувачів
4.1. Власники порталу залишають за собою право змінювати умови угоди та зміст цього ресурсу. Усі зміни набирають чинності відразу після публікації зміненої чи повністю нової угоди.
 
4.2. Відвідувачі мають право:
 
4.2.1. Користуватися сервісом, що надається на сайті, купувати товари та послуги.
 
4.2.2. Консультуватися з будь-яких питань, що стосуються функціоналу та пропозицій сайту, звертаючись електронною поштою.
 
4.2.3. Використовувати ресурс лише з метою, зазначеною в угоді та не забороненою законодавством України.
 
4.2.4. Копіювати контент із порталу із зазначенням першоджерела.
 
4.2.5. Вимагати в адміністрації приховати будь-які персональні дані щодо користувача.
 
4.3. Відвідувач ресурсу зобов’язаний:
 
4.3.1. За запитом власників проекту повідомляти додаткову інформацію, що стосується сервісу, що надається на сайті.
 
4.3.2. Використовуючи сайт, дотримуватись прав авторів та інших правовласників.
 
4.3.3. Уникати дій, вкладених у порушення коректного функціонування майданчика.
 
4.3.4. Під час знаходження на сайті, вивчення та використання контенту на ньому не надавати кому-небудь конфіденційні дані про фізичних та юридичних осіб, які захищаються законодавством України.
 
4.3.5. Не вдаватися до дій, через які ви можете порушити конфіденційність даних, що знаходяться під захистом українського законодавства.
 
4.3.6. Не користуватися порталом з метою розповсюдження реклами та іншого спаму, не погодивши це попередньо з адміністрацією.
 
4.3.7. Не використовувати послуги для того, щоб:
 
4.3.7.1. порушувати права інших користувачів, у тому числі неповнолітніх.
 
4.3.7.2. обмежувати права меншин.
 
4.3.7.3. представлятися співробітником або адміністратором спільноти/компанії, якщо ви не є таким.
 
4.3.7.4. навмисне писати неправдиву інформацію про характеристики та властивості товарів та/або послуг, що пропонуються на сайті.
 
4.3.7.5. свідомо формувати в інших користувачів негативне ставлення до товарів чи послуг, засуджувати інших відвідувачів.
4.3.7.6. публікувати незаконний та шок-контент, матеріали з пропагандою жорстокості, дискримінації за расовими та іншими ознаками, насильства, матеріали, що містять недостовірні дані або образи на адресу інших осіб, як фізичних, так і юридичних.
 
4.3.7.7. заклики до вчинення незаконних дій, сприяння користувачам у порушенні законів, заборон та обмежень, передбачених у законодавстві України.
 
4.3.8. Гарантувати чесність і об’єктивність даних, що надаються.
 
4.3.9. Гарантувати конфіденційність персональних даних та їх збереження від доступу третіми особами.
 
4.4. Відвідувачу суворо заборонено:
 
4.4.1. Користуватися будь-якими пристроями та іншим софтом для копіювання та моніторингу контенту ресурсу.
 
4.4.2. Порушувати функціонал ресурсу.
 
4.4.3. Здійснювати спроби обійти структуру та навігацію порталу, щоб отримати приховані дані, документи чи матеріали.
 
4.4.4. Отримувати несанкціонований доступ до можливостей сайту, систем та мереж, що стосуються його.
 
4.4.5. Робити спроби порушити систему безпеки та розпізнавання на сайті та в мережі, що належить до нього.
 
4.4.6. Моніторити персональні дані про інших користувачів ресурсу та намагатися отримати доступ до них.
 
4.4.7. Користуватися порталом та контентом, опублікованим на ньому, з незаконною метою – закликати до незаконних дій та іншої діяльності.
 
5. Використання порталу
5.1. Веб-ресурс та контент, який він містить, належить адміністрації сайту, публікується, редагується та видаляється адміністраторами.
 
5.2. Зміст захищений авторським та іншими правами, що стосуються інтелектуальної власності, а також законом про нечесну конкуренцію.
 
5.3. Ця угода стосується всіх додаткових умов та положень щодо купівлі товарів та/або послуг на сайті.
 
5.4. Матеріали, що публікуються на порталі, не повинні стосуватися змін чинної угоди.
 
5.5. Адміністратори веб-платформи залишають за собою право змінювати список товарів та послуг, а також їхні ціни, не попереджаючи про це користувачів.
 
5.6. Політика конфіденційності поширює свою дію використання ресурсу користувачами.
 
5.7. Політика конфіденційності, як і інші пункти угоди можуть оновлюватися без повідомлення відвідувачів. А всі зміни стають дійсними одразу після публікації на сайті.
 
6. Відповідальність
6.1. За можливі збитки користувача, спричинені необережним або навмисним порушенням будь-якого з пунктів цієї угоди, або в ході несанкціонованого доступу до даних інших користувачів, адміністрація ресурсу не несе відповідальності.
 
6.2. Також адміністрація не відповідає за:
 
6.2.1. Затримки та інші проблеми під час фінансових транзакцій на стороні платіжного сервісу, а також інших поломок у комп’ютерних, електричних та інших системах.
 
6.2.2. Дії платіжних систем та банків, затримок на їхньому боці.
 
6.2.3. Нормальну роботу веб-ресурсу, якщо відвідувач не має пристрою достатньої потужності для його використання. І адміністрація не бере на себе зобов’язання щодо забезпечення користувачів такими пристроями.
 
7. Порушення угоди
7.1. Власники веб-сайту мають право надати особисті дані користувача відповідним органам у випадках, коли це передбачено законодавством України.
 
7.2. Адміністратори мають право заблокувати користувачеві доступ до порталу без попередження, якщо він порушив умови цієї угоди. Також причинами блокування можуть стати закриття сайту або технічні проблеми.
 
7.3. Адміністрація онлайн платформи не несе жодної відповідальності перед користувачами за те, що він втратив доступ через порушення угоди або інші документи, де описані умови використання сайту.
 
8. Вирішення спорів
8.1. Якщо у гравця виникла спірна ситуація або розбіжність з адміністрацією, то до подання документів до суду необхідно письмово написати претензію про добровільне вирішення питання.
 
8.2. Через 30 днів з дня отримання претензії, одержувач повинен письмово повідомити заявника про ухвалене рішення щодо розгляду претензії.
 
8.3. Якщо одна із сторін не може домогтися добровільного вирішення спірної ситуації добровільно, вона має право подати до суду та розраховувати на захист своїх прав, який гарантується законодавством України.
 
8.4. Позов щодо правил використання ресурсу необхідно подавати протягом 5 днів після появи підстав для нього. Винятком є лише захист авторських прав на контент, що охороняється, опублікований на сайті. Якщо не виконати цей пункт та подати позов пізніше, суд проігнорує його.
 
9. Додаткові умови угоди
9.1. Не намагайтеся висунути свої ідеї щодо змін чинної угоди – подібні пропозиції адміністрація порталу не приймає.
 
9.2. Відгуки відвідувачів, залишені в коментарях або відповідних розділах сайту, не належать до конфіденційної інформації, тому адміністрація може використовувати їх без будь-яких обмежень.